Filipinler

Biz, filipinlibakici.net.tr olarak  Filipinli bakıcı, filipinli dadı ve temizlikçi – yardımcı personel temini konusunda uzmanlaşmış bakıcı danışmanlık şirketidir. Türkiye’de 2005 yılından itibaren ilk filipinli bakıcıları getiren bakıcı ajansıyız. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) izin belgesine sahip ve POEA (POLO Lübnan) tarafından akredite edilmiş bir özel istihdam bürosuyuz.

Kurulduğumuz günden bu yana, ailelerin yaşamını kolaylaştırmak ve sevdiklerinin sağlığını ve mutluluğunu korumak için çaba gösteriyoruz. Temel amacımız, ailelerin güvendiği, profesyonel ve nitelikli bakıcıları sağlayarak, ailelerin yaşam kalitesini artırmaktır.

Filipinler – Filipinlerden Bakıcı Getirmek

Filipinler’den Türkiye’ye Filipinli Bakıcı mı Getirmek İstiyorsunuz?

Filipinli Bakıcı Danışmanlık” olarak Deneyim ve Tecrübemizle Filipinler’de bulunan filipinli bakıcı veya dadı adayını Türkiye’ye getiriyoruz. Sizde Türkiye’ye Filipinlerden Filipinli bakıcı mı getirmek istiyorsunuz? %100 Garantili bir şekilde sizin görüştüğünüz, bulduğunuz veya bizim portföyümüzden seçtiğiniz filipinli dadı adayını Türkiye’ye sorunsuz ve yasal olarak getiriyoruz. 

Filipinli bakıcı şirketi olarak filipinli bakıcı getirme konusunda “red ribbon, work permit işlemleri yada bakıcı sigorta teşvikleri” hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

Filipinli Bakıcı Danışmanlık Hizmetlerimiz

 1. Filipinli Çocuk Bakıcısı: Çocuklarınızın güvenliği ve mutluluğu bizim için önemlidir. İhtiyaca uygun filipinli çocuk bakıcısı adayı ile ailelerin yanındayız.
 2. Filipinli Bebek Bakıcısı: Yenidoğan ve 0-24 ay arası olan bebeğinizin ihtiyacına özel filipinli bebek bakıcısı adayı hizmetleri sunarız. Bebeğinizin filipinli bebek bakıcısı ile sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürdürmelerine yardımcı oluruz.
 3. Filipinli Dadı: Bebek ve çocuk yetiştirme konusunda eğitimli, deneyimli, referanslı ve güvenilir olan profesyonel filipinli dadılarımızla birlikte ebeveynlerin yanındayız.
 4. Filipinli Ev Yardımcısı:  ev işlerini düzenlemek, temizlik yapmak, yemek hazırlamak ve evin genel bakımını üstlenmek gibi ev işlerine yardımcı olan filipinli yardımcı bayan adaylarımızla ev hizmetleri alanında destek oluyoruz.
 5. Filipinli Aşçı ve Aşçı Yardımcısı: Filipinler’den gelen ve yemek pişirme konusunda uzmanlaşmış olan profesyonel aşçı ve aşçı yardımcısı şeflerimizle ev yada işyerlerine personel temini sağlıyoruz.
 6. Filipinli Karı Koca Hizmetli Çiftler:  ev işlerini düzenlemek, temizlik yapmak, yemek hazırlamak ve evin genel bakımını üstlenmek gibi ev işlerine yardımcı olan filipinli yardımcı bayan adaylarımızla ev hizmetleri alanında destek oluyoruz.
 7. Filipinli Spa Personeli :masaj teknikleri ve terapisi konusunda eğitim almış aynı zamanda sertifikalara sahip profesyonel spa personellerini Türkiye’ye getiriyoruz. 

Neden filipinlibakici.net.tr?

 • Güvenilirlik: Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) izni ve POEA (POLO Lübnan) akreditasyonu ile güvenilir bir kuruluşuz.
 • Deneyim: Yılların deneyimi ve sayısız memnun müşteri ile sektörde lider konumdayız.
 • Profesyonellik: Bakıcılarımızı titizlikle seçer, eğitir ve ailelerin ihtiyaçlarına uygun olarak eşleştiririz.
 • Kişiye Özel Hizmet: Her aileye özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarız.
 • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görürüz.

filipinlibakici.net.tr olarak, ailelerin sevdiklerinin sağlığı ve mutluluğu için güvenilir bir destek sağlama misyonuyla hareket ediyoruz. Size ve sevdiklerinize en uygun bakıcıyı bulmak ve güvenilir bir partnerle çalışmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için buradayız ve en iyi bakım hizmetini sunmak için hazırız.